یادگیری کامل، اصولی و استاندارد توسعه افزونه وردپرس و فریلنسینگ برای بازار کار جهانی. آموزش اینترکتیو و تمرین محور، منتور خصوصی، پشتیبانی مادام العمر، دروازه ورود به دنیای اوپن سورس

دوره ارتش وردپرسی ایران

یادگیری کامل، اصولی و استاندارد توسعه افزونه وردپرس و فریلنسینگ برای بازار کار جهانی
آموزش اینترکتیو و تمرین محور، منتور خصوصی، پشتیبانی مادام العمر، دروازه ورود به دنیای اوپن سورس

ثبت نام مرحله اول به پایان رسیده است. تاریخ ثبت نام مرحله دوم متعاقبا اعلام میگردد. برای پیش ثبت نام با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

ارسال پیام به پشتیبانی

مبلغ سرمایه گذاری 4 میلیون تومان
برای ثبت نام اقساطی به پشتیبانی پیام ارسال کنید

توضیحات دوره

در این دوره آموزشی یاد میگیرید ماهیت وردپرس چیست، چطور کار میکند، چطور توسعه دهیم و چطور از قدرت بینهایت آن استفاده کنیم و به دنیای اوپن سورس وارد شویم. همچنین شما در این دوره مهارت جستجوی حرفه ای و سریعترین راه برای رسیدن به پاسخ مورد نیاز، حل مسائل برنامه نویسی، اصول داکیومنتیشن خواندن و داکیومنت کردن، نحوه اجرای یک پروژه بصورت سازماندهی شده از بررسی ایده تا عقد قرارداد، اجرا، تحویل و ارایه پشتیبانی را بصورت عملی می آموزید. آموزش شما بصورت اینتراکتیو میباشد و پس از اتمام هر فصل تمرینات مورد نیاز را حل کرده و برای منتور خود ارسال میکنید. منتور شما بصورت خصوصی تحت پلتفرم اختصاصی وبسایت برای هر هنرجو دستورات مورد نیاز ایشان را ارسال میکند. پس از گذراندن از این دوره به راحتی میتونید هر ایده ی کسب و کار آنلاین و نرم افزار تحت وب را با/بدون استفاده از وردپرس اجرا کنید، پروژه های فریلنسری بگیرید و در مجموعه های داخلی و خارجی مشغول به کار شوید و با کمی تلاش و ساخت چند نمونه کار موفق و یک روزمه ی خوب، میتوانید حتی مهاجرت کنید. حقوق متوسط یک توسعه دهنده وردپرس در خارج ایران بین 67.000 تا 80.000 دلار در سال میباشد که به عنوان یک شغل آزاد در منزل، فوق العاده است. توسعه دهندگی وردپرس را میتوان به عنوان شغل اول نیز در نظر گرفت و در کنار آن، شما میتوانید محصولات وردپرسی توسعه داده را در فروشگاهای ایرانی و جهانی برای فروش قرار دهید و یک درامد جانبی در کنار شغل اصلی خود داشته باشید.

هدیه اختصاصی هنرجویان دوره

 • دامنه IR. رایگان
 • پنل پیامکی رایگان
 • هاست وردپرسی رایگان
 • کدهای تخفیف از حامیان

با همراهی …

قوی سیاه

مرکز تخصصی توسعه وردپرس و

پشتیبان فنی کسب و کارهای آنلاین

استودیو پپرو

برندی متفاوت در طراحی و خلق

راه حل‌های خلاقانه جهت ارتقای برند شما

گروه پاساک

ارایه دهنده محصولات و خدمات

تجارت الکترونیک و شتابدهنده استارتاپ

لیمو هاست

هاست مخصوص وردپرس، میزبانی وب

بهینه شده و سریع برای وردپرس

رایــچت

رایچت، سریع‌ترین روش برای پشتیبانی

کارآمدترین سیستم برای فروش

پونیشا

فریلنسرها را یا پروژه های فریلنسینگ را

به راحتی در بزرگترین بازار کار آنلاین پیدا کنید

وردپرس چیست؟

وردپرس یک نرم افزار تحت وب رایگان است که برای مصارف مختلفی از جمله توسعه و طراحی وبسایت های شرکتی، وبسایت های فروشگاهی، وبسایت های نمونه کار، وبسایت های خبری، وبلاگ ها و غیره توسط Automattic و بیش از هزاران توسعه دهنده بصورت رایگان در سال 2003 منتشر شده است. شرکت Automattic بیش از 2.000 کارمند کاملا ریموت دارد و در حال حاظر ارزشی بالغ بر 3 میلیارد دلار دارد که در نتیجه، طراحی و توسعه بیش از 34 درصد وبسایت های دنیا توسط وردپرس بوده است. آیا به نظر شما وردپرس مرده است و دیگر بازار کار ندارد؟

نقطه قوت وردپرس روی متن باز بودن آن است بدین معنا که هر کسی میتواند کدهای آن را بصورت عمومی و رایگان بخواند و اگر مشکلی پیدا کرد، راه حل آن را ارائه کرده و نسخه بدون مشکل را مجدد منتشر کند. شما میتوانید وردپرسِ رایگان را هرطور دوست دارید در پروژه های غیررایگان خود استفاده کنید و هیچ مشکلی نیز ندارد، چون نرم افزار آزاد و متن باز میباشد. نکته دیگر وجود افزونه و قالب های رایگان زیاد در سراسر وب میباشد. مخزن رسمی وردپرس بیش از 55.000 افزونه دارد و میخواهیم با آموزش شما طی این دوره، افزونه هایی با استاندارد جهانی توسعه دهیم و در مخزن رسمی افزونه های وردپرس منتشر کنیم.

مدرس دوره کیست؟

من امیرحسین حسین پور، موسس قوی سیاه و مدیر فنی استودیو پپرو و هم بنیانگذار تیم توسعه پپرو هستم و در این دوره مدرس و منتور شما خواهم بود. فارق التحصیل رشته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم و ارشد گرایش آموزش زبان انگلیسی را ناتمام رها کردم، و پس از 4 سال از تدریس زبان انگلیسی نیز استعفا دادم، تا روی کارم و توسعه متن باز تمرکز بیشتری داشته باشم. در نتیجه این تصمیمم و تلاش های بسیار، با موفقیت توانستیم در مخزن رسمی وردپرس بیش از 21.000 دانلود برای افزونه های رایگان مجموعه کسب کنیم که هم اکنون روی هزاران کسب و کار آنلاین و فروشگاه های اینترنتی در حال استفاده هستند.

من از سال 1388 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از روزی که وردپرس را شناختم تا به امروز، بیش از 200 پروژه موفق وردپرسی داشته ام. در کنار وردپرس، برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز، افزونه نویسی برای Adobe XD، برنامه نویسی افزودنی Firefox، برنامه نویسی پرتال های تحت وب و مشارکت در چند پروژه اوپن سورس را در رزومه خودم دارم. از نظر من، دوست داشتنی ترین بخش شغل من، توسعه افزونه وردپرس و نرم افزارهای متن باز و مشارکت در دنیای اوپن سورس میباشد. مایلم هنرجویان این دوره را با فرهنگ Open Source Software آشنا کنم و درکنار هم تعدادی افزونه باکیفیت ایرانی در مخزن رسمی وردپرس ثبت کنیم.

دوره برای چه کسانی پیشنهاد میشود؟

 • کسانی که به فعالیت در حوزه وب و کسب‌وکارهای آنلاین علاقه دارند
 • کسانی که به کسب درآمد مستقل از طریق برنامه نویسی و طراحی سایت علاقه دارند
 • کسانی که به فریلنسینگ و کار های ریموت و دورکاری علاقه دارند
 • کسانی که به همکاری با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی علاقه دارند
 • کسانی که به دانش مورد نیاز برای اجرایی کردن ایده خود نیاز دارند
 • کسانی که علاقمند به تکنولوژی و علم روز و تشنه یادگیری هستند

دوره برای چه کسانی پیشنهاد نـــمیشود؟

 • کسانی که وقت کافی برای انجام تمرین و یادگیری ندارند
 • کسانی که به درامد فعلی خود راضی هستند
 • کسانی که فکر میکنند نصب قالب وردپرس برای طراحی سایت کافیست
 • کسانی که فکر میکنند وردپرس بازار کار جهانی ندارد
 • کسانی که PHP را پهپ تلفظ میکنند 😜

هدیه هنرجویان دوره

پس از ثبت نام در دوره وارد همین صفحه شوید تا کد تخفیف اختصاصی خود را دریافت کنید.

پونیشا

کد تخفیف 50% خرید اشتراک

رایچت

کد تخفیف 30% خرید اشتراک

لیمو هاست

کد تخفیف 10% خرید محصولات

راستچین

کد تخفیف 50% خرید محصولات

بازاریابی دیجیتال (عادل طالبی)

کد تخفیف 15% خرید دوره

سیب اپ

کد تخفیف 15% خرید اشتراک

ایران سرور

کد تخفیف 15% خرید هاست چیتا ۲ 

فونت ایران

کد تخفیف 20% خرید محصولات

نیوُ

تخفیف 25% خرید اشتراک

بیزیلی

تخفیف 30% خرید اشتراک

پارس پک

تخفیف 10% خرید هاست ابری ایران

گیکتوری

کد تخفیف 20% خرید محصولات

طلاهاست

کد تخفیف 10% خرید محصولات

هاي وي پـي ان

کد تخفیف 10% خرید اشتراک

کادیـــنر

کد تخفیف 25% خرید محصولات

نحوه آموزش چگونه است؟

پس از اتمام مدت ثبت نام، از تاریخ مقرر دوره بصورت فیلم های ویدیویی (در آینده با زیرنویس فارسی/انگلیسی) در پنل هر شخص بارگیری میشود. هنرجو پس از وارد شدن به حساب کاربری خود میتوانند فیلم ها را بصورت آنلاین مشاهده کنند و یا بصورت رایگان دانلود کنند. توجه داشته باشید متریال دوره قفل گذاری نمیشود ( حتی اسپات پلیر هم استفاده نمیکنیم )، اما از شما انتظار داریم طبق قوانین و شرایط استفاده دوره از متریال بهره برداری کنید و در اختیار شخص ثالث قرار ندهید. آموزش شما بصورت اینتراکتیو میباشد و پس از اتمام هر فصل باید تمرینات مورد نیاز را حل کرده و برای منتور خود ارسال کنید. منتور بصورت خصوصی تحت پلتفرم اختصاصی وبسایت برای هر هنرجو دستورات مورد نیاز ایشان را ارسال میکند. همچنین گروه عمومی پرسش و پاسخ نیز ایجاد میشود و هنرجویان عضو میشوند تا بتوانند از نظرات و حمایت دوستان نیز بهرمند شوند. جلسات آنلاین برای رفع اشکال و تبادل اطلاعات نیز خواهیم داشت. در پایان دوره هنرجویان باید چندین چالش را حل کنند تا اطمینان حاصل کنیم تمامی موارد را بصورت کامل یادگرفتید و از میان افزونه های نهایی هر چالش یک افزونه به انتخاب داوران در مخزن رسمی وردپرس با مشارکت مجموعه پپرو و با نام هنرجو ثبت میشود. همچنین حل چالش و کد نویسی بصورت لایو نیز خواهیم داشت.

نیازمندی های دوره چیست؟

هنرجو باید به یک کامپیوتر/لپتاب متصل به اینترنت دسترسی داشته و بتواند از آن استفاده کند. آشنایی اولیه با HTML  و CSS نیز مزیت محسوب میشود اما اگر اطلاعی نداشتید هم مشکلی نیست، بصورت اجمالی این موارد نیز تدریس میشوند. آشنایی با زبان انگلیسی جزو اولویت های اولیه ماست و حتما هنرجو باید قادر باشد متون غیر تخصصی انگلیسی را بخواند و درک کند.

 • یک لپتاب/کامپیوتر متصل به اینترنت
 • دانستن زبان انگلیسی در حد تفهیم جملات
 • زمان کافی برای یادگیری و انجام تمارین

سرفصل های دوره

الحاقیات و سرفصل های جدید در آینده، به تدریج افزوده خواهد شد.

اگر سرفصل خاصی مد نظر شماست یا فکر میکنید فراموش کرده ایم لطفا اطلاع دهید.

شرایط استفاده

برای تسهیل شرایط یادگیری هیچکدام از فیلم های آموزشی به هیچ نحوی قفل گذاری نشده اند و در قبال، از شما هنرجوی بامرام انتظار داریم دوره را به هیچ وجهی منتشر نکنید و به حقوق مالک اثر احترام بگذارید. اجازه ی استفاده و دانلود شما به معنای اعطای مجوز انتشار نمیباشد. همچنین متریال آموزشی، تمرین ها، چالش ها، نرم افزارهای مورد نیاز، افزونه های مورد نیاز که طی دوره آموزشی برای شما اراسال میشود نیز نباید در اختیار شخص ثالث قرار گرفته شوند. به هر دانشجو یک دامنه و هاست رایگان اعطا میشود که مسئولیت تمدید، استفاده صحیح و امنیت ان به عهده هنرجو میباشد. همچنین مسئولیت درج هرگونه محتوای غیر مشروع و خلاف قوانین کشور به عهده مالک دامنه و مالک هاست (هنرجو) میباشد و از فروش یا انتقال موارد اهدایی به اشخاص ثالث منع میباشید. استفاده از خدمات وبسایت و عضویت در دوره های مجازی آکادمی وردپرس ایران، به منزله پذیرش تمامی شرایط و قوانین وبسایت میباشد.

پشتیبانی

هنرجویان عزیز، در طی دوره یک منتور شخصی خواهید داشت که هر سوالی در طی مدت آموزش داشته باشید میتوانید از طریق تیکت، تلگرام، واتسپ، تماس، ایمیل با منتور در ارتباط باشید. همچنین هنرجویان در یک گروه عمومی در تلگرام عضو میشوند تا باهم و در کنار دیگر متخصصین وردپرسی به مشارکت و تبادل اطلاعات بپردازند. پشتیبانی دوره بصورت مادام العمر برای هنرجویانی که دوره را بصورت قانونی تهیه میکنند خواهد بود.

سوالات متداول

اطلاعات ثبت نام

توجه داشته باشید استفاده از کد تخفیف در پیش ثبت نام اولیه مجاز نمی باشد. از تاریخ 11-02-1401 ثبت نام اصلی با هزینه واقعی دوره آغاز میشود و تا آخر اردیبهشت علاقمندان فرصت ثبت نام با استفاده از کد تخفیف های اعطایی به حامیان رسانه ای را خواهند داشت. ولکام پکیج تمامی هنرجویان اول خرداد ارسال میشود و از تاریخ 03-03-1401 اولین فصل از دوره برای تمامی دانشجویان در پنل کاربری ایشان قرار میگیرد. هنگام ثبت نام دانشجو موظف به وارد کردن اطلاعات واقعی خود از جمله شماره موبایل، ایمیل و آدرس پستی میباشد.

مبلغ سرمایه گذاری 4 میلیون تومان
برای ثبت نام اقساطی به پشتیبانی پیام ارسال کنید

دوستان رسانه ای

قوی سیاه

استودیو پپرو

گروه پاساک

پونیشا

رایچت

لیمو هاست

ایران سرور

راست چین

سیب اپ

فونت ایران

پارس پک

بیزیلی

نیوُ

طلاهاست

پارسدو

عادل طالبی

گیکتوری

بیزیار

تیدا وب

هاي وي پــي ان

کادینو

اگر سوالی دارید همین الان با شماره 09118629342 برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ما اینجاییم تا در جهان شکافی ایجاد کنیم 💫
فهرست